Güntaş Yapı Tasarım

212 551 50 53 - 642 82 03 proje@guntasyapi.net

Ofis İç Mimarlık

Ofis İç Mimarlık konusunda MÜŞTERİ ANLAYIŞI Dürüst güvenilir sırlı kapaklı bir yönü olmayan şekilde ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler düzenleyerek müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı doğru istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmaktır.

Ofis İç Mimarlık maalesef Türkiye’de halen birçok kişi veya firma tarafından önemsenmemesine karşın bu konuda farkındalık hergün artmaktadır.

Ofis İç Mimarlık için Sosyal Sorumluluk Bilinci zamanımızda yaşam koşullarının geldiği şartlarda sosyal zenginliğin korunması adına kurumlara sorumluluklar düşmektedir. Çevre sağlık eğitim ekonomi gibi temel yaşamsal olgulara dair gösterilen kurumsal duyarlılıklar toplumsal refah seviyesinin artırılmasında büyük rol oynamaktadır. 

Ofis İç Mimarlık konusunda  Büyük bir düşünüründe dediği gibi “Sadelik insanın doğasındadır.” Sözünden yola çıkarak Ofis İç Mimarlık konusunda işlerinde etkileyici olması ve kurumsal ve profesyonel bir şekilde yansıtması sağlanmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir